Sielsko-anielsko w Pałacyku

Bosko, anielsko i z poziomu serca…💖. Tak można podsumować spotkanie, które domknęło cykl wydarzeń dla kobiet w ramach projektu ” TERAZ MY!” Cudną, lekką atmosferę i moc wiedzy przekazała przybyłym Paniom Jolanta Szewczyk . Wywodząca się ze Ścinawa artystka 🎨poprowadziła niezwykłe spotkanie pt. ” Z czego śmieją się anioły „. Były piękne opowieści, anegdoty, fala kreatywności i moc życzliwości. Zdobyta w trakcie warsztatów wiedza może stać się inspiracją do rozwinięcia skrzydeł, czy odkrycia pełni swojej kobiecej mocy. Serdecznie dziękujemy Jolancie Szewczyk oraz wszystkim Uczestniczkom spotkania za zaangażowanie i piękno, które wspólnie wniosłyście i stworzyłyście❤🧡💛💚💙💜.
👉Organizatorzy:
Karolina K. (pomysłodawczyni projektu), Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” , Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie , Aktywnie dla Gminy Ścinawa .
💸🙏Projekt „Teraz My!” dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023