W niedzielny poranek pędzimy do Was z newsem 

.
Już jutro ruszamy z zapisami na dwa turnusy „Półkolonii w Pałacyku ze Studiem Balans” dla uczniów klas I-IV
Wszystkie informacje (terminy turnusów, koszt, kontakt itp.) na plakacie 

.
Życzymy wszystkim pięknej niedzieli 

.