Zaproszenie na warsztaty taniego podróżowania

W listopadzie Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” odwiedzi znany dziennikarz – Jakub Porada, autor książek o podróżowaniu, zawierających wiele rad, jak tanio i interesująco zwiedzać świat.

W trakcie spotkania dowiesz się, że niezależnie od tego ile masz lat i jak gruby jest twój portfel, możesz podróżować niemal co tydzień, ciesząc się poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jakub Porada hołduje zasadom, które sam stosuje podczas swoich podróży. Najważniejszy jest cel, a przygotowując się do podróży jak najwięcej dowiaduje się o historii regionu, który chce odwiedzić.
Nie ma znaczenia, jak daleko pojedzie, bo dla żądnego wrażeń podróżnika, każda podróż jest inspirująca i wnosi w życie pożyteczną wiedzę.
Z każdej podróży warto przywieść pamiątkę, ale i wspomnienie smaku miejscowej kuchni, która jest charakterystyczna dla danego regionu.
Przecież tak na prawdę liczy się przygoda, a bariery uniemożliwiające podróżowania,nie istnieją!

Jakub Porada jest specjalistą od taniego podróżowania, prowadzącym popularną serię w Dzień Dobry TVN: Porada da Radę oraz Pora na Polskę. Obecnie prowadzi również podróżniczy cykl w TVN24 „Polska na Weekend”. Jest również autorem i prowadzącym program „Pokaż nam świat” w TVN24Bis.

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy do Pałacyku już 20 listopada, o godz. 18.00.