WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO🐝
Kochane Dzieciaki, jesteście pracowite💪, kreatywne⚛️ i niezwykłe utalentowane🎨. Trzeba przyznać, że jurorzy, którzy przystąpili do oceny Waszych prac, mieli niemałą zagwozdkę. Ostatecznie wyniki konkursu plastycznego „MAŁA-WIELKA PSZCZOŁA”🐝 przedstawiają się następująco:
🥇1 miejsce: Oliwia Kosiorowska
🥈2 miejsce: Wiktoria Kosiorowska
🥈2 miejsce: Amelia Kucharska
🥉3 miejsce: Michał Wawrzynowicz
Wyróżnienia: Emilia Dobrowolska, Aleksandra Marynowicz, Bianka Studzińska, Angelina Brusturniak, Natalia Zdobylak, Emilia Atakli.
Wszystkie prace, które zostały zgłoszone do konkursu zostały docenione przez jurorów🤩, którzy stwierdzili jednomyślnie, iż sam udział w konkursie, poświęcony czas i wypracowanie tych kolorowych cudeniek🖼 zasługują na nagrodę.
Decyzją jury wszyscy autorzy zgłoszonych prac otrzymają upominki oraz dyplomy🎁.
Serdecznie Wam gratulujemy i zapraszamy Was po odbiór nagród do Pałacyku🏰 w dniach od 1 do 7 czerwca w godzinach od 8.00 do 15.00.
Serdecznie dziękujemy Paniom🍀– Magdalenie Ratajczak- Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich Urząd Miasta i Gminy Ścinawa oraz Annie Socha – Instruktor Artystycznej Warsztat Terapii Zajęciowej „Uśmiech” w Ścinawie za merytorykę i życzliwość w tym trudnym jurorskim zadaniu.