Uwaga! Emocje! Szkolenie dla nauczycieli

Szkolenie otwarte dla nauczycieli, edukatorów, animatorów, rodziców oraz osób zainteresowanych.

UWAGA! EMOCJE! To działanie edukacyjne, którego celem jest wspieranie rozwoju poprzez uważne doświadczanie, umiejętne rozpoznawanie i nazywanie emocji. Głównym celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy z zakresu psychologii emocji i inteligencji emocjonalnej oraz odkrycie i wzmocnienie wewnętrznych filarów utrzymujących równowagę emocjonalną.

Projekt został opracowany przez trzech autorów: Annę Cieślik, Pawła Hawryszczaka i Lucynę Piwowarską-Dmytrów. Synergia różnorodnych doświadczeń przerodziła się w innowacyjny warsztat, który łączy sztukę, ciało/umysł, naturę, psychologię i filozofię. Dzięki temu uczy bawiąc i bawi ucząc!
Działanie miało swoją premierę podczas 6.Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
Całość to 6 stacji badawczych inspirowanych sztuką: 1. Laboratorium emocji 2. Emocje w moim ciele 3. Obserwatorium emocji 4. Planetarium wyobraźni 5. Ogród zmysłów 6. Bliskość

Po przeprowadzonym szkoleniu uczestnicy otrzymają:

  • Licencję Pracowni Rozwoju oraz materiały w formie cyfrowej: scenariusz, instrukcje do stanowisk, listę zagadnień dotyczącą poszczególnych tematów, mapę, pytania dla uczestników, inspiracje sztuką, bibliografię oraz listę niezbędnych rekwizytów do samodzielnej pracy z uczniami.
  • kupony zniżkowe na zakup kostki EduCube

Szkolenie odbędzie się 14 marca 2020 r.
Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk”
ul. Jana Pawła II 17, 59-330 Ścinawa

GODZINY: 10.00 – 17.30 (7,5h z przerwą na lunch)
10.00 – 11.00 – wykład o inteligencji emocjonalnej i naturze emocji
11.15 – 13.00 – UWAGA! EMOCJE! – stacje badawcze 1-2
13.00 – 13.45 – przerwa na lunch
13.45 – 16.30 – UWAGA! EMOCJE! – stacje badawcze 4-6
16.30 – 17.30 – dyskusja moderowana: emocje w komunikacji i zarządzanie emocjami, opracowanie narzędzi do pracy z uczniami/podopiecznymi.

Koszt: 750,- zł
Minimalna ilość osób w grupie: 15
Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o zgłoszenie mailowe się na adres: biuro@pracowniarozwoju.pl z dopiskiem w temacie “szkolenie pałacyk”, w odpowiedzi zwrotnej otrzymają państwo informację o płatności i fakturach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 marca 2020.

W cenie: szkolenie / Licencja Pracowni Rozwoju oraz materiały w formie cyfrowej do samodzielnej realizacji projektu UWAGA! EMOCJE! / Lunch / Mały catering: woda, kawa, herbata oraz przekąski.