To była magiczna sobota…

To była sobota pełna cudownych emocji, wrażeń i przeżyć 💚💚💚. W Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie odbył się PIKNIK RODZINNY „ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI”🌎❤️♻🌳. Był on zwieńczeniem tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata w Ścinawie” ♻🌳🧹🗑.
Podczas wydarzenia każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odbyły się warsztaty bębniarskie, malarskie i teatralne 🪘🎨🎼🍲. Dzieciaki mogły wziąć udział w zabawach i animacjach🤸🤹. Dorośli mogli poświęcić chwilę tylko dla siebie podczas kąpieli leśnych i aromaterapii 🌲🌳. Wszyscy rodzinnie trenowali uważność i uczyli się radzić sobie ze stresem 🧘‍♀️, a także przyrządzali potrawy z ogniska i sałatki z zielnika🥗. Było smacznie i zdrowo 😋🍎. Cudowną niespodzianką dla wielbicieli książek i nie tylko, była wizyta Mobilnej Księgarni Tajnych Kompletów 📚📖. Każdy kto chciał dowiedzieć się czegoś o kosmosie i planetach mógł wziąć udział w pokazach w mobilnym planetarium 💫. Nagrodziliśmy także uczestników „Ścinawskiego Sprzątania Świata”, którzy przybyli na piknik 🎁. Na każdego z przybyłych na wydarzenie czekał grillowany poczęstunek 🌭😋, bo zabawa trwała do wieczora 🌙.
Finałem wydarzenia był koncert Anna Hamela 🧚‍♀️🧚🧚‍♂️🎼. Ania zgodnie z tym co obiecała zaczarowała nas wszystkich swoim głosem i sprawiła, że do dziś wibrują w nas tylko pozytywne emocje 💜💙💛🧡❤️.
❤️„PIKNIK RODZINNY – ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI” odbył się dzięki dofinansowaniu projektu Stowarzyszenia Aktywnie dla Gminy Ścinawa z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego 🙏. Bardzo dziękujemy!!!
❤️ Dziękujemy pięknie wszystkim przybyłym na piknik.
❤️ Dziękujemy wszystkim instruktorom, edukatorom i artystom.
❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas przy organizacji pikniku technicznie, muzycznie, artystycznie i duchowo.
To było również dla nas wspaniałe przeżycie i cudownie spędzony z Wami czas 💜💙💛🧡❤️.