Spotkanie z Jakubem Poradą

Wczorajsze spotkanie z Jakubem Poradą w Pałacyku, zgromadziło wielu spragnionych podróżniczej wiedzy. Oprócz mieszkańców naszej Gminy, przybyli Goście z Głogowa, Lubina i okolic.. Wszystko po to, by w telegraficznym skrócie, (bo Jakuba Porady można słuchać godzinami) dowiedzieć się jak planować podróże i zwiedzać świat, niekoniecznie biorąc kredyt. 

Podczas spotkania dziennikarz TVN zdradził swoje sposoby na poszukiwanie tanich przelotów i noclegów. Przybyli mieli też okazję zobaczyć kilka fragmentów reportaży podróżnika. Po spotkaniu był czas na dedykacje w książkach, wspólne zdjęcia i chwilę rozmowy. Podsumowując, było to inspirujące spotkanie z wyjątkowym człowiekiem, który o podróżowaniu, zwiedzaniu i wyszukiwaniu ciekawych, czasem nieoczywistych miejsc godnych odwiedzenia, wie chyba wszystko. Wyjeżdżając z Pałacyku Jakub Porada zdradził nam, że to nie jest Jego ostatnia wizyta w Ścinawie… Ciekawe co szykuje?

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Stowarzyszenia Aktywnie dla Gminy Ścinawa „Świat na wyciągnięcie ręki” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.