ŚPIEW DLA MATKI

📣W trzeci weekend września, tradycyjnie już, będziemy SPRZĄTAĆ ŚWIAT! 💚♻🌳🧹🗑.
W tym roku w Polsce będzie to już 30. akcja, która jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World”. Jak zawsze w Ścinawie, wydarzeniu towarzyszyć będzie mnóstwo działań m.in.: konkurs fotograficzny 📸📱na FB, edukacyjna eko-akcja dla przedszkolaków i uczniów👧👦, czy wspólne wyjście na łąki👣♻💚.
Tegoroczne „Sprzątanie Świata w Ścinawie” zakończymy wyjątkowo, bowiem PIKNIKIEM RODZINNYM – ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI w Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie 🌳🥰🥳. Będziemy się bawić, grać na bębnach, gotować, odbywać leśne kąpiele, wyciszać się, trenować uważność, malować i wiele wiele więcej… Na koniec pikniku Ania Hamela zaczaruje nas śpiewem elfickim🧚‍♀️🧚🧚‍♂️🎼.
Zaplanujcie sobie z nami 16 września (sobota)🥰.
👉Już dziś przedstawiamy Wam plakat tego „zielonego” dnia, żebyście mogli sprawdzić jakie atrakcje zaplanowaliśmy i pomyśleć w czym chcecie wziąć udział 🤸🤹🪘🎨🎼🍲.
👁 W ciągu najbliższych tygodni będziemy prezentować na naszym FB wszystkie atrakcje piknikowe, wraz z informacjami jak, gdzie i kiedy można się na nie zapisać ☎️💻📱🗒.
💚 PROJEKT Stowarzyszenia Aktywnie dla Gminy Ścinawa „PIKNIK RODZINNY – ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI” DOFINANSOWANO Z BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO 🙏.
➡️ ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Aktywnie dla Gminy Ścinawa