Plakat 27 edycji WOPŚP

Miasto dobrych gestów i gorących serc

Już 13 stycznia Ścinawa stanie się miastem dobrych gestów i gorących serc. Tego dnia przez cały dzień na ulicach naszej gminy i całego kraju zobaczymy wolontariuszy WOŚP, którzy od rana po raz 27 kwestować będą pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”.

Plakat V charytatywnego Koncertu Kolęd "Ścinawski Anioł Dobroczynności".
V charytatywny Koncert Kolęd „Ścinawski Anioł Dobroczynności”

Tego też dnia o godzinie 15.30 w naszym ścinawskim kościele rozpocznie się koncert „Ścinawski Anioł Dobroczynności „, podczas którego zbierać będziemy pieniądze na leczenie mieszkanki naszej gminy pani Eli Dolata, wręczymy też po raz piąty nagrodę Ścinawski Anioł Dobroczynności. 
W trakcie koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych grup i stowarzyszeń. Gwiazdą koncertu będzie Liliana Iżyk.

Prosto po koncercie udamy się do Gimnazjum Publicznego, gdzie jak co roku mieści się sztab WOŚP. Na wszystkich przybyłych z kościoła czekać będzie gorąca herbata, a także główny blok licytacji, który organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.30. Po licytacjach i występach ścinawskiej młodzieży rozpocznie się koncert zespołu Marcus Arent.

Czyńmy dobro 13 stycznia i przez cały 2019 rok, gdyż każda najmniejsza nawet kwota pozwoli wspomóc leczenie i rehabilitację pani Eli, a każda złotówka w puszce WOŚP-u, to cegiełka na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pamiętajmy, 13 stycznia 2019, niezależnie od pogody zarezerwujmy tę niedzielę na czynienie dobra!