MALOWANIE NA TKANINACH

Zaczynamy odliczać dni do PIKNIKU RODZINNEGO – ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI, który już  w sobotę w Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie 🌏❤️.
Dziś zapraszamy Wasze pociechy do wzięcia udziału w WARSZTATACH MALOWANIA NA TKANINACH🎨. O godz. 16:30 każde dziecko będzie mogło „zmalować” sobie torbę 👜 lub koszulkę 👕.
👉 ilość miejsc ograniczona, więc obowiązują zapisy📝: palacyk@scinawa.pl lub od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 pod nr tel. 884 600 036 oraz w recepcji Pałacyku.
➡️ dorośli w tym samy czasie mogą zrelaksować się podczas aromaterapii, czyli II części KĄPIELI LEŚNEJ 🍀🍃🌿🌺🌸. Zapiszcie się na te warsztaty, bo ilość miejsc jest ograniczona.
🚌🚌🚌 Pamiętajcie, że możecie dojechać na piknik z nami i również z nami z niego wrócić 😁. Wystarczy do nas zadzwonić ☎️tel. 884 600 036 i zgłosić chęć wyjazdu Waszej rodzinki autobusem 🚌.
💚 PROJEKT Stowarzyszenia Aktywnie dla Gminy Ścinawa „PIKNIK RODZINNY – ŚPIEW DLA MATKI ZIEMI” DOFINANSOWANO Z BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO 🙏💸
➡️ ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Aktywnie dla Gminy Ścinawa