Schronisko

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Zapraszamy do pobytu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „PAŁACYK”, zlokalizowanym w malowniczej i spokojnej miejscowości Ścinawa.

schronisko_green_2.png
Nasze schronisko jest komfortowym obiektem o niezwykle wysokim standardzie. „Pałacyk” jest placówką całoroczną, będącą doskonałym miejscem wypoczynku oraz idealną bazą do poznawania uroków Krainy Łęgów Odrzańskich. Szkolne Schronisko Młodzieżowe oferuje tanie noclegi w pokojach: jedno, dwu i wieloosobowych. Jest to idealne miejsce do organizowania wycieczek szkolnych i zielonych szkół. W obiekcie znajduje się kuchnia samoobsługowa z jadalnią oraz sala konferencyjna. Niewątpliwymi atrakcjami pobytu grup zorganizowanych będą zajęcia proekologiczne prowadzone w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w niedalekim Dziewinie
Budynek schroniska pełni również funkcje Domu Pracy Twórczej, gdzie odbywają się kluby dyskusyjne, wieczory filmowe, wystawy, spotkania z artystami, klimatyczne koncerty. W okolicy „Pałacyku” znajdują się: Centrum Turystyki i Kultury, otwarty w sezonie Basen „Wodnik”, port rzeczny, gotycki kościół Podwyższenia Krzyża Świętego z XV wieku i wiele innych miejsc wartych odwiedzenia. W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Ścinawie wykorzystywane są technologie chroniące środowisko naturalne. W budynku jest winda, a każde pomieszczenie dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków. Cały teren obiektu jest bezpieczny, ogrodzony, z możliwością parkowania.

Galeria

Obserwuj nas na Facebooku

Bądź na bieżąco!